Dataline nam op het einde van 2020 het Nederlandse bedrijf Insad Grafisch over. Insad Grafisch is een sectorgenoot van Dataline en ontwikkelaar van de Drumis-software die bij vele Nederlandse printmedia-bedrijven en grafische intermediairs gebruikt wordt. Dataline, de ontwikkelaar en leverancier van MultiPress ERP/MIS-software voor de grafische sector, verstevigt hiermee verder zijn leidende positie in de Nederlandse markt, en zet onverminderd de Europese groei verder. Dataline zal de ondersteuning van Drumis-software volgens de geldende voorwaarden verderzetten. Er wordt tevens een migratie-traject, inclusief conversie, opleiding en service, naar MultiPress opgezet.
Dataline neemt Insad (Drumis) over en zet Europese opmars verder
Dataline - ontwikkelaar van ERP/MIS-software MultiPress - zet Europese groei stevig verder met de overname van Insad Grafisch. Het Nederlandse bedrijf was hoofdzakelijk bekend als ontwikkelaar van Drumis, software voor kleine tot middelgrote drukkerijen.

Dataline nam op het einde van 2020 het Nederlandse bedrijf Insad Grafisch over. Insad Grafisch is een sectorgenoot van Dataline en ontwikkelaar van de Drumis-software die bij vele Nederlandse printmedia-bedrijven en grafische intermediairs gebruikt wordt. Dataline, de ontwikkelaar en leverancier van MultiPress ERP/MIS-software voor de grafische sector, verstevigt hiermee verder zijn leidende positie in de Nederlandse markt, en zet onverminderd de Europese groei verder. Dataline zal de ondersteuning van Drumis-software volgens de geldende voorwaarden verderzetten. Er wordt tevens een migratie-traject, inclusief conversie, opleiding en service, naar MultiPress opgezet.Lees hier verder